ZenMate Mobil

ZenMate Mobil indir

Android ve iOS İçin VPN Uygulaması

ZenMate Android ve iOS mobil cihazlar için geliştirilen bu güvenilir VPN programı sayesinde internet sitelerinde gezinirken herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşamadan özgürce gezinti yapabilirsiniz. Mobil cihazlar günlük yaşamımızın bir parçası. Gün içerisinde internete bağlanmak için bilgisayardan çok telefon veya tabletleri tercih ediyoruz. Evde, sokakta ya da tatilde nerede olursan ol ZenMate Android VPN ve ZenMate iOS VPN ile mobil yasaklı sitelere giriş yapabilir ve internet yasaklarını güvenli bir şekilde aşabilirsin.

VPN hizmeti sayesinde yasaklı sitelere giriş yapıyorken ayrıca zararlı sitelerden korunmanıza yardımcı oluyor. ZenMate ile ayrıca proxy kullanarak adresiniz belli olmadan dilediğiniz şekilde internet sitelerinde takılın. Mümkün olan en yüksek hızda, sınırlamalara maruz kalmadan internette sörf deneyimi yaşayın. 4 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Zenmate, en çok tercih edilen mobil VPN uygulamalarından bir tanesidir.

Android cihazlarda geçmişinizi göstermeden internetin karanlıklarında anonim gezinti kurmak ZenMate ile çok kolay olduğunu unutmayın. Yasaklı sitelere giriş yapabilmek için tek yapman gereken güvenli bir VPN kullanmak. ZenMate iOS ve Android VPN ile ihtiyacın olduğu her an sansürsüz internet seninle.

ZenMate Mobil YAPILAN YORUMLAR