YASUHATI

YASUHATI indir

Android ve iOS için Sesle Oynanan Oyun

YASUHATI, alışık olduğumuz sıradan oyunların aksine sesinizle oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olarak geliyor. Oyuncuların eğlenerek, kahkaha dolu vakit geçirmesine izin veriyor.

Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu güzel oyun, diğer alışagelmiş mobil oyunlardaki gibi dokunarak ilerlemiyor, pyunumuz tamamen sesimizin çıkaracağı etkiyle birlikte karakterin hareket etmesi üzerine kurulu. Yasuhati'de karşınıza çıkan engel, çukur ve düşmanlardan kurtulmak için farklı sesler çıkarmak zorundasınız. Yanlış duymadınız tamamen ağzınızdan çıkardığınız sesler ile karakterinizi önünüze çıkan engellerden geçirmeye çalışmalısınız.

Her engel için farklı sesler çıkarmanız gerekiyor. Eğer istenilen sesi çıkaramıyorsanız karakteriniz bir uçuırumdan tam zıplayamadan düşüyor. Çıkardığınız sesin sürekliliğine ve şiddetine göre zıplayıp havada kalabildiğiniz oyunda tuzaklardan kurtulmak için zaman zaman ilginç sesler çıkarmak zorundasınız. Oldukça eğlenceli olan bu oyunu kendinizi rahatlatmak için deneyebilirsiniz.

YASUHATI YAPILAN YORUMLAR