XMPlay

XMPlay indir

ESNEK REKLAM

Winamp Alternatif Müzik Oynatıcı Programı

Winamp müzik oynatıcısına alternatif olarak kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir müzik oynatıcıdır. XMPlay ile kendinize göre çalma listesi oluşturabilir veya var olan PLS / M3U / ASX / WAX çalma listelerini oynatabilirsiniz.

XMPlay, Windows için OGG / MP3 / MP2 / MP1 / WMA / AAC / MP4 / WAV / AIFF / CDA / MO3 / IT / XM / S3M / MTM / MOD / UMX ses formatlarını, PLS / M3U / destekleyen bir müzik çalardır. ASX / WAX / CUE oynatma listeleri ve ZIP arşivleri. Eklentiler aracılığıyla daha fazla ses ve arşiv dosyası biçimleri de desteklenir.

XMPlay, OGG, MP3, MP2, WMA, WAV, AIFF, MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX ses formatlarını ve PLS, M3U, ASX, WAX çalma listelerini destekleyen tam özellikli bir müzik çalardır.

Eklentiler aracılığıyla daha fazla biçim de desteklenir. XMPlay'in dünyanın en isabetli modül oynatıcısı olduğunu duymuş olabilirsiniz. Ses kalitesiyle ilgili olarak, birçok kullanıcı, XMPlay'in Winamp ve Foobar 2000 dahil olmak üzere diğer birçok yazılımdan daha iyi ses çıkardığını ve en doğru modül oynatmadan bahsetmediğini söylüyor. Bunun nedeni, XMPlay'in Windows ile birlikte gelen herhangi bir MP3 kod çözme kitaplığını kullanmamasıdır.

XMPlay, MP3'ü ve siz kurduktan hemen sonra desteklenen diğer birçok formatı oynatmak için kendi rutinlerini kullanır.

Skin ve eklenti desteği sayesinde kendi zevkinize göre programı ayarlayabilirsiniz.

Popüler winamp adlı mp3 oynatıcısının faaliyetlerini durdurduğu bu günlerde hala geliştirilmesine devam edilen ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşan XMPlay adlı programı kullanmanızı tavsiye ederim.

XMPlay ile OGG / MP3 / MP2 / MP1 / WMA / WAV / AIFF / CDA / MO3 / IT / XM / S3M / MTM / MOD / UMX ses dosyalarını ve PLS / M3U / ASX / WAX çalma listelerini oynatabilirsiniz.

ESNEK REKLAM
XMPlay YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM