XAPK Installer

XAPK Installer indir

XAPK Installer, Android cihazlarınıza XAPK uzantılı dosyaları kurmanızı sağlayan yardımcı bir araç uygulamasıdır.

OBB dosyalarının eksik olması ya da bilinmeyen nedenlerden dolayı arada bir yaptığınız garip kurulum hatalarını unutun. XAPK Yükleyici, Android cihazınız için herhangi bir uygulamayı yüklemeyi daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir bir işlem yapar. Hem telefonunuzdaki hem de SD Kartlardaki tüm .apk dosyalarını tarayın ve önizleyin. İstediğiniz dosyaları silerek, istemediklerinizi silerek veya ihtiyacınız olanları yükleyerek istediğiniz dosyalarınızı yönetin. XAPK Yükleyici ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını yapar.

Rules of Survival gibi oyunlar XAPK formatında yayınlanıyor. Bu oyunlara ait dosyaları cihazınıza indirdiğinizde 'dosya açılamıyor' hatası alırsınız. Bu sorunu çözmek için XAPK Installer uygulamasını kullanmanız gerekiyor.

XAPK dosyaları nasıl yüklenir?
APK dosyaları genelde 100 MB boyutunu geçmez, XAPK dosyaları ise bundan çok daha fazla boyuta sahip olabilir; XAPK dosyası OBB verilerini de içerir. APK dosyasında ise OBB verileri kurulumdan sonra indirilir. XAPK dosyasını kurmak için ek uygulama gerekir.

XAPK Installer APK dosyasını cihazınıza kurup çalıştırdıktan sonra, cihaz hafızasındaki tüm paket yükleyicileri görebilirsiniz. Bu listeden XAPK dosya uzantısına sahip oyun veya uygulamayı bularak yüklemeyi başlatabilirsiniz.

XAPK Installer YAPILAN YORUMLAR