WolfQuest

WolfQuest indir

Kurt Oyunu

Wolfquest, ormanda bir kurt olarak dolaşarak diğer hayvanları avlayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu.

WolfQuest, video oyunlarının hızlı aksiyonunu doğru, gerçek dünya kurt biyolojisi ve ekolojisi ile birleştirmek için tasarlandı. Oyun ilk olarak Minnesota Hayvanat Bahçesi ve bir eğitici oyun geliştiricisi olan Eduweb tarafından Ulusal Bilim Vakfı, Best Buy ve diğer vakıflar ve bağışçılardan sağlanan fonlarla geliştirildi.

Açık dünya oyunları arasında görebileceğimiz oyunumuz geniş bir orman üzerine kurulu. Oyunda kahramanımız vahşi doğada yaşayan bir kurt, biz bu kurt ile birlikte vahşi yaşama ayak uuydurmaya çalışıyoruz. Minesota Hayvanat Bahçesi ve Eduweb tarafından geliştirlen oyunda, vahşi bir kurtun hayatını yaşıyorsunuz.

Hayatta kalma arayışına atılınGöreviniz Amethyst Dağı'nın eteklerinde başlıyor. Burada avlanma becerilerinizi geyik, geyik ve katır geyiğine karşı test etmelisiniz. Yetenekli bir avcı olduğunuzda, eşiniz olması için başka bir kurt arayabilirsiniz. Ardından, bir bölge ve sığınak alanı oluşturmak için birlikte Slough Creek'e gideceksiniz. Burada bir sürü yavru yetiştireceksiniz: onları besleyecek, rekabete karşı savunacak ve ardından yazlık eve gitmek için ülke çapında bir yolculuğa çıkaracaksınız.

WolfQuest'in, geyik sürülerinin ve diğer toynaklı hayvanların adaçayı bozkır çayırlarında, dağ ormanlarında ve muhteşem yüksek sırtlarda dolaştığı Yellowstone Milli Parkı'nın Kuzey Sıradağları'nın - "Kuzey Amerika'nın Serengeti" - gerçekçi rekreasyonunu keşfedin. Ancak bölgelerinde devriye gezen ve davetsiz misafirlere kibarca bakmayan yabancı kurt sürülerine dikkat edin. Vahşi doğa, tümü sizinle bölge ve yiyecek için yarışan boz ayılar, pumalar ve çakallar gibi başka tehlikelerle de doludur.

Kahramanımızla ormanda geyik ve tavşan avlayabilir, çakallara ve ayılara saldırabilirsiniz veya haritadan kurtların yaşadığı kısma gidip diğer kurtlarla dövüşebilirsiniz. Kurtların diğer kurtların cinsiyetine bağlı olarak bir aile kurabilirsiniz. wolfquest oyun severler için denenmesi gereken bir simulasyon oyunu. Oyuna ilk olarak kurak dağlık bir bölgede başlıyoruz. Oyunda "m" tuşuna basarak haritayı açıyoruz . Pembe yerler diğer kurtların bulunduğu yerlerdir , kırmızı yerler geyik olan yerlerdir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri;
1 GB RAM
Nvidia GeForce 6 veya ATI Radeon 9600 üstü bir ekran kartı

WolfQuest YAPILAN YORUMLAR