Windows 10

Windows 10 indir

Ücretsiz Windows İşletim Sistemi

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Windows 10 sonunda resmi olarak ortaya çıktı! Windows 10 ile birlikte artık hem metro arayüzünü hem de eski tip başlat menüsünü bir harman halinde kullanabiliyor. Windows 10 alışkın olduğunuz bir deneyim sunar ve kullanımı kolaydır. Gelişmiş bir Başlat menüsüne sahiptir ve hızlı bir şekilde başlamak ve sürdürülmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca tamamen yeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge gibi yenilikler ile doludur. Kişisel dosyalarınız ve yüklediğiniz uygulamalar kullanımınıza hazır olacaktır. Yükseltme kolay ve kullanmakta olduğunuz donanım ve yazılım ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Bilgisayarınızda ya da tabletinizde Windows 10'a yükseltme yapmak istiyorsanız Windows 7 SP1 ya da Windows 8.1 Update'in en son sürümü gereklidir. Windows 10 işletim sistemini yüklemek isteyen kullanıcıların kurulum esnasında Windows ürün anahtarını yanlarında bulundurması gerekiyor.

Windows 10 Sistem Gereksinimleri:
- İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ya da SoC
- RAM: 32 bit için 1 gigabayt (GB) veya 64 bit için 2 GB
- Sabit disk alanı: 32 bit işletim sistemi için 16 GB 64 bit işletim sistemi için 20 GB
- Grafik kartı: WDDM 1.0 sürücü ile DirectX 9 ya da sonrası
- Ekran: 800x600

Windows'u indirmek için medya oluşturma aracını kullanın. Bu araç, Windows 7, 8.1 ve 10'u çalıştıran müşteriler için en iyi indirme deneyimini sağlar. Araç şunları içerir:
- İndirme hızı için en iyi duruma getirilmiş dosya biçimleri.
- USB'ler ve DVD'ler için yerleşik medya oluşturma seçenekleri.
- İsteğe bağlı ISO dosyası biçimine dönüştürme.

Windows 10 YAPILAN YORUMLAR