Welcome to Princeland

Welcome to Princeland indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Welcome to Princeland - Yerli Yapım Hayatta Kalma Oyunu

Yerli Yapım Hayatta Kalma Oyunu

Welcome to Princeland yerli yapım bir oyun olarak geliyor. Oyun 13 adet zorluk seçeneğine sahiptir, bunlar ilerlemenizle birlikte açılır. Zorluk seçenekleri düşman sayısını artırır. Oyun son zorlukta hayatta kalmak için çok zor olabilir, ancak ödüller adil olacaktır.

Oyun açıklaması:
Princeland isimli bir distopyada geçiyor, burası sınırsız ilaç deneyleri yapılan bir çöplük. Başımızda halka sürekli zulm eden kötü kalpli bir Prens var. insanların üzerinde deneyler yapıyor, prototipler üretiyor. Abartılı vergi oranları ile fakir halk sürekli fakirleşmeye devam ediyor ve herkes bundan mutsuz. Oyun içerisinde karakterini geliştirmeye devam ederken Prens'i arayıp yok etmen gerekiyor. Saklandığı sığnakları yağmalayıp her yerde onu aramalasını.

Bunu yaparken ister arkadaşınla birlikte, (16 kişiye kadar) istersen tek başına yapabilirsin. Kendini geliştir, seviye atla, yeni silahlar edin, istediğin araba ve ekipmanı al. En sevdiğin silahı geliştir ve daha fazla vuruş gücüyle daha fazla katliam yap. Prensi arayıp yok etmeden de istediğin gibi gezip seviye atlamaya devam edebilirsin, fakat unutma ki Prens'i öldürürsen vergi oranları düşer ve sahip olmak istediğin silah, araba, ekipman , yiyecek gibi şeyleri çok daha ucuza alabilirsin.

Oyun Notları:
Uyarı: Steam çevrimdışı modda iken oynanamaz.
Uyarı: VAC engelli oyuncular çok oyunculu seanslara giremezler, ama tek oyunculu mod herkes içindir.
Uyarı: Oyunun kamera açısı sadece üçüncü kişi kamera açısıdır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i5 2.4ghz CPU
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130
DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Welcome to Princeland BENZER İÇERİKLER
Welcome to Princeland YAPILAN YORUMLAR