War Thunder

War Thunder indir

ESNEK REKLAM

Ücretsiz Savaş Oyunu

War Thunder, 2. dünya savaşını konu alan savaş içerikli bir MMO oyunudur. Uçak savaşları üzerine kurulmuş olan War Thunder, Gamescom fuarından da En iyi simülasyon oyunu ödülünü almış olan bu aksiyon oyununu indirip 2. Dünya Savaşını yaşayabilirsiniz.

Kaliteli grafik ve akıcı oynanış özeliiği ile bir çok oyuncunun favori simülasyon oyunu olmaya hak kazanmış olan bu 2. Dünya Savaşı oyununda sadece hava değil, deniz ve kara görevleride yer almaktadır. 2. Dünya Savaşı’na katılmış olan 7 devlete ait farklı sınıflarda bulunan saldırı, bombardıman uçakları arasında yüzlerce uçaktan dilediğini seçebiliyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz farklı güçlere ve yeteneklere sahip saldırı, bombardıman gibi farklı pek çok tarihi uçak seçeneği bulunmaktadır. War Thunder‘da sahip olduğunuz uçakları çeşitli yönlerden özelleştirip saldırı ve savunma yönlerini geliştirmeniz de mümkün.

2 farklı oyun moduna sahip olanoyunda:
- Oyuncuya karşı oyuncu modu ile çok oyunculu yani online olarak diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.
- Single mod: ise çevredeki uçaklar, tanklar ve binalar ile savaşıp oyunun size verdiği görevleri tamamlarsınız.

Kaliteli grafiklere sahip ve heyecan verici senaryosu ile diğer MMO oyunlarından önde olan War Thunder oyununu denemenizi öneririm.

ESNEK REKLAM
War Thunder YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM