Voicedocs

Voicedocs indir

Sesi Yazıya Çevirme Programı

Klavyede yazmaya son, Voicedocs sayesinde konuştuklarınızı kolayca yazıya dökebilirsiniz. Sesi yazıya çeviren yeni Voicedocs programı ile konuşarak metinleri çok daha hızlı ve kolay yazabilirsiniz. Metni cep telefonunuza dikte edin, Voicedocs konuşmanızı anında metne çevirip bilgisayarınıza yazsın. Android veya iOS'la çalışan akıllı telefonunuza Voicedocs mobil uygulamasını indirip sesinizi kolayca yazıya çevirebilirsiniz.

Tüm konuşma tanıma sistemleri kaliteli ses kaydı gerektiriyor. Maalesef bilgisayarlarda kullanılan ucuz mikrofonların ses kaydı kalitesi çok düşük. Kullanıcıların pahalı mikrofon almasına gerek kalmaması için Voicedocs akıllı telefonu mikrofon yerine kullanıyor. Voicedocs eğer mobil cihazlarınızda pratik bir şekilde yazı yazmak isterseniz oldukça işinize yarayabilecek bir speech to text uygulaması. Android ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Voicedocs temel olarak konuşmayı yazıya çevirme konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Voicedocs konuşmalarınızı algılayarak bu ses girdilerini yazıya döküyor ve bu sayede mobil cihazınızda zahmet harcamadan yazışmalar yapabiliyorsunuz.

Voicedocs'ın güzel yönü uygulamayı bilgisayarınızla senkronize olarak kullanabiliyor oluşunuz. Yani telefonunuza konuştuğunuzda Voicedocs'un bilgisayar versiyonu yardımıyla konuşmalarınızı bilgisayarınız üzerinde yazıya dökebiliyorsunuz. Bu sayede not defteri, Word ve Excel gibi uygulamalarda konuşmalarınızla yazı yazabiliyorsunuz.

Özellikleri:
- Klavyede yazmadan çok daha hızlı,
- Noktalama ve büyük harfe çevirmeni otomatik yapar,
- Akıllı telefonunuzu mikrofon gibi kullanın,
- Telefona konuştuğunuzu bilgisayara yazıyor.

Voicedocs YAPILAN YORUMLAR