uTorrent

uTorrent indir

Torrent İndirme Programı

uTorrent, şık tasarımı ve hızlı dosya indirme özelliği sayesinde internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği torrent indirme programlarından bir tanesidir. Dosya paylaşım programı olarak en çok kullanılan ücretsiz uTorrent, dosya, oyun, film indirmeye yaramaktadır.

Kullanıcılar arasında paylaşılmış olan .torrent uzantılı kullanıcıların birbirleri arasında paylaşmış olduğu her türlü içeriği bilgisayarınıza veya android mobil cihazlarınıza indirin. Torrent sitelerinde paylaşılan linkleri indirmek için en hızlı, ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir uygulama arıyorsanız deneyebileceğiniz en iyilerden bir tanesi uTorrentdir. Çoklu kaynaklardan aynı anda indirme işlemi yapabilir veya her torrent dosyası için band limiti belirleyebilirsiniz.

uTorrent indir gezginler, internetten indirmekte olduğunuz dosyaların indirme hızlarını ayarlayabilir, indirme sırasında öncelik sırasını değiştirebilir ve çoklu indirme gibi özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Tamamen yenilenen arayüzüz ile kullanımı ve hızını dahada artıran program ile tüm internet kullanıcıları kolayca sevdikleri filmleri, müzikleri veya torrent linklerini bilgisayarlarına hızlıca indirebilirler.

Torrent dosyalarını indirirken indirmekte olduğunuz medya (film veya müzik) dosyalarınızı oynatmanıza, sevdiğiniz veya sevmediğinz torrent dosyalarına oy verip hakkında yorum yapabilir veya paylaşmak istediğiniz dosyalarınızı sürükleyip bırakarak hızlıca paylaşabilirsiniz.

uTorrent Özellikleri:

  • - arayüz ile torrent indirmek çok kolaydır.
  • - µTorrent Remote ile istediğiniz yerden µTorrent'e erişin.
  • - Eş zamanlı çoklu torrent indirme
  • - Tüm indirmeler için veya her indirme için ayrı hız limiti,
  • - Düzenlenebilir bant genişliği,
  • - Durdurulan veya durmuş olan indirmeleri devam ettirme,


NOT: Reklam destekli bir uygulama olduğundan bazı antivirüsler tarafından uyarı vermektedir. Ayrıca kurulum sırasında Toolbar yükleme isteği ve tarayıcı ana sayfa değişikliği isteklerine dikkat ediniz.

uTorrent YAPILAN YORUMLAR