Ultra Adware Killer

Ultra Adware Killer indir

Açılış Sayfası Onarma Programı

Ultra Adware Killer, bilgisayarlarınıza ya da web tarayıcılarınıza bulaşmış olan reklam virüslerinin üstesinden gelebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu (Tarayıcı Virüsleri Temizleme Programı) adware temizleme programı Ultra Adware Killer, bilgisayarlarınızda ya da web tarayıcılarınız da isteğiniz dışında sürekli olarak beliren reklamları ortadan kaldırarak onları bilgisayarlarınızdan temizlemenizi sağlar. Chrome ve Firefox web tarayıcılarının ayarlarını sıfırlayarak ilk gün kullanımı gibi temiz bir hale getirir.

Ultra Adware Killer sisteminizde reklam amaçlı bazen de daha kötü niyetlerle yerleşmiş olan tarayıcı araç çubukları, eklentiler, istemediğiniz arama motorları ve ele geçirilmiş anasayfalar gibi tüm istemediğiniz programları tespit eder ve siler. Kullanımı oldukça kolay olan program ile ilk önce Start Scan ile tarama yapacaksınız ardından Cleanup ile var olan zaralılardan kurtulacaksınız.

Ultra Adware Killer YAPILAN YORUMLAR