TV Uzaktan Kumanda

TV Uzaktan Kumanda indir

Android Için Uzaktan Kumanda Uygulaması

TV Kumanda - Uzaktan Kumanda, uygulaması telefon için tv kumanda işlevini gören uygulama.

Herhangi bir donanıma ya da ekstra parçaya ihtiyaç duymadan ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Televizyonunuzun sesini açabilir, kanalları değiştirebilirsiniz. Yani normal kumandalar ile neler yapıyorsanız bu uygulama ile de yapabilirsiniz. Androidi cihazınızı evrensel bir TV uzaklığına applicazione dönüştürmek için Bu Tv Uzaktan Tüm TV'yi deneyin.

Geleneksel uzaktan kumandanızı yanlış kullanırsanız veya kazayla ona zarar verirseniz endişelenmeyin. Android cihazınız, bu Vestel televizyon kumandasi uygulama ile donatılmış olduğunda, evrensel bir uzaktan kumanda gibi iki katına çıkabilir.

Arçelik Televizyon kumandası telefonunuzu veya tabletinizi televizyonunuz için evrensel bir uzaktan kumanda olarak kullanmanıza izin veren en iyi uygulama. Bu Vestel TV uzaktan kumanda android telefonunuzu bir süper TV denetleyicisine dönüştürecektir. Akıllı telefonunuz ve tabletiniz TV'niz için uzaktan kumandanız olacak, Uzaktan kumandanızı kaybetme ya da pilin bitmesi konusunda endişelenmeyin.

Vestel TV uzaktan kumanda, birlikte verilen uzaktan kumandayı kullanmak istemeyen veya akıllı telefonlarını bir uzaktan kumanda olarak kullanmak ve birden çok cihazı ele almak istemeyen esneklik isteyen Android kullanıcıları içindir.

Uygulaması ile cep telefonunuzu bir kumanda gibi kullanın.

TV Uzaktan Kumanda YAPILAN YORUMLAR