TRT Su Altı Kaşifi

TRT Su Altı Kaşifi indir

ESNEK REKLAM

Android ve iOS İçin TRT Çocuk Oyunu

TRT Su Altı Kaşifi ile birlikte su altında olup bitenleri merakla takip ederek hem oynayacak hem öğreneceksiniz. Denizin altında bir yaşam, birbirinden ilginç ve sürprizlerle dolu su altı maceraları sizi bekliyor.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlara ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde her zaman gizemini koruyan su altı canlıları hakkında oldukça fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. TRT tarafından yne çocuklara yönelik olarak profesyonelce hazırlanmış olan oyunda farklı iklimlerin, bölgelerin ve ülkelerin derin sularında; birbirinden ilginç balıklar ve deniz canlıları keşfetmeye çalışacaksınız.

Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. "Su Altı Kaşifi" oyunuyla çocuklarımız derinlere dalıyor ve su altındaki yaşamı keşfediyor. Balıklar başta olmak üzere, çeşitli deniz canlılarıyla da tanışacaksınız. Reklamsız ve çocuklar için güvenli içerik sunmakta olan Su Altı Kaşifi'nde çocuklar, su altının derinliklerini keşfe çıkarken, farklı canlıları yaından tanıma fırsatı bulacaklar.

ESNEK REKLAM
TRT Su Altı Kaşifi YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM