Trendyol

Trendyol indir

ESNEK REKLAM

Android ve iOS İçin Moda ve Alışveriş Uygulaması

Trendyol, uygulamasını indirerek, modayı cebinde taşıyabilirsin. Ayakkabıdan çantaya, elbiseden parfüme ihtiyacın olan ürünler artık cebinde.

Seçkin markaların ürünlerini %90'a varan indirimlerle satın almak için uygulamayı yanınızdan ayırmayın.

Online alışveriş sitelerinin arasında kendini kanıtlanış olan Trendyol'un ucuz ve kaliteli moda alışveriş uygulamasıdır. Trendyol mobil uygulamasını ücretsiz olaran Android ve iOS telefonlarınıza indirerek, Koton, Mango, Adidas, Nike, Mavi, Lcw, Burberry, Hotiç, Avon, Converse, Levis, Vakko, Yargıcı, Micheal Kors, Carters, Soobe ve Gucci gibi sevdiğin markaların sana özel indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsin. Alışveriş keyfini bilgisayarla sınırlı tutmak istemeyenler bu uygulayı indirerek, modayı cebinden takip edebilirsin.

Markaların yeni sezon ürünleri, her güne özel kampanyalar ve başka hiçbir yerde bulamayacağın indirimler artık cebinde. İhtiyacın olan her şey var. Sezonun en trend ayakkabı ve botlarını, kombinlerin kurtarıcısı bootileri, yağmurlu havaların vazgeçilmezi çizmeleri en uygun fiyat ve çeşitle hemen alın. Kışın üşütmeyeyim ama tarzımdan da ödün vermeyeyim diyorsan her stile uygun kaşkol, deri ceket, şapka ve bereler cebinde. Arkadaşlarınızı davet ederek hediye çeki kazanabileceğin gibi indirim kuponunu kullanarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Trendyol YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM