Total War: Arena

Total War: Arena indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Total War: Arena - Free-to-play Online Strateji Oyunu

Free-to-play Online Strateji Oyunu

Total War: Arena, üstün görüntü kalitesine sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Creative Assembly, Sega ve Wargaming Alliance işbirliğiyle hazırlanmış olan oyunda, 10 vs 10 savaşlar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Arena, eski Total War sevdalıları için biraz değişik gelebilir zira oyun diğer Total War'larda olduğu gibi diplomasi ve hikaye haritasından ziyade 10 vs 10'luk çoklu oyuncu moduna odaklanıyor. Açık beta; Yunanlar, Romalılar ve Barbarlar olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği sunan oyunda, içerisinde Sezar ve Büyük İskender gibi popüler liderlerin de yer aldığı 8 ayrı ordu kumandanı bulunuyor. Açık beta süresince edinilecek tüm kazanımlar oyun resmi olarak çıktığında da hesabınızda kalacak.

Total War: Arena oyununda düşmana karşı vereceğiniz savaş sırasında ordularınızı bağımsız olarak hareket ettirebiliyorsunuz. Düşman ordularının konum ve pozisyonuna göre stratejik hamleler yaparak ordularını doğru zamanda doğru şekilde hareket ettirmeniz gerekiyor. Tam bir strateji ve taktik savaşları yaşayacağınız bu gerçek zamanlı oyunda rakiplerinizi yendikçe para ve puanlar kazanacak, bu kazanımlarınız ile birlikte generalinizi hem de ordularınızı geliştirebilirsiniz.

Total War: Arena YAPILAN YORUMLAR