Tavla GO

Tavla GO indir

Android ve iOS İçin Turkcell Tavla Uygulaması

Tavla GO, Turkcell tarafından geliştirilen uygulama oyun severlerle buluştu. Oynaması ücretsiz: en eğlenceli tahta ve zar oyununu olan Tavla'yı tamamen ücretsiz olarak Android ve iOS telefonlarınızda oynayın.

Arkadaşlarınla oyna, yeteneklerini göster ve dünya üzerindeki gerçek oyuncuları dize getir. Tüm elleri kazan, tavla kurallarında ustalaş ve profesyonel tavla oyuncularını yen. Bu eğlencesi bol, popüler stratejik tahta oyununun tadını çıkar. Yeteneklerini göster: Dünyaya göz gezdir, İstanbul'dan Moskova'ya ya da Teksas'a farklı tavla tahtalarında zorlu mücadelelere katıl, farklı oyun modlarında kendini sına ve tüm tahtalarda Tavla Kralı olmaya hak kazan.

Kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan "Tavla GO" ile kullanıcılar ister tüm dünyadan oyuncularla, isterlerse arkadaşlarınla karşılıklı oynayabilmene izin veriyor. Bu oyunu istediğin cihazda ve istediğin platformdaki oyuncularla oynayabilirsin. Hiçbir oyun sürecini kaybetmeden laptop, telefon ya da tabletten oynayabilirsin. Oyundaki tüm Coinler sanal paradır ve eğlence amaçlıdır.

Türkiye'nin en sevilen masa oyunlarından tavlayı "Tavla GO" ile deneyin.

Tavla GO YAPILAN YORUMLAR