Tanki X

Tanki X indir

Ücretsiz Çevrimiçi Tank Oyunu

Tanki X, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gerçek zamanlı tank savaşları simülasyonu.

Tanki Online'ın yeni ve geliştirilmiş versiyonu olan Tanki X, her bilgisayardan internet bağlantısı oldujktan sonra oynanabilmektedir. Türkçe dil desteği olan oyunda 2 farklı şirketten bir tanesini seçerek size verilen tank ile savaşlara katılabilir ve kazandığınız oyun için paralar ile tankınızın savunma, saldırı, hız gibi özelliklerini geliştirebilirsiniz.

2099 yılında iki ayrı şirket olan Alpha ve P.A.R.S yıllardır birbirleriyle savaşını konu alan oyunda "İlk yağmur" olarak bilinen global bir meteor bombardımanı olayı sonrasında keşfedilen yeni mineral yatakları etrafında yıkıcı savaşlar gerçekleşmektedir.

Hikaye
Yıl 2099. İki ayrı şirket olan Alpha ve P.A.R.S yıllardır birbirleriyle savaş halindeler. Yıkıcı savaşlar, "İlk yağmur" olarak bilinen global bir meteor bombardımanı olayı sonrasında keşfedilen yeni mineral yatakları etrafında gerçekleşiyor. Bu olay sonrası tozlar durulduğunda, kraterlerin içinde olağanüstü bir enerji üretim gücüne sahip parıl parıl kristaller duruyordu.

Her iki şirketin de ana silahı, Tanki X adıyla bilinen projenin bir parçası olarak üretilen uzaktan savaş araçları. Araçların her biri manevra kabiliyeti, yıkıcı gücü ve üretim hızı birbirlerinden farklı. Bu makineleri kontrol etmek ise bir meslekten de öte, bir sanat. Bu nedenle yalnızca en iyi pilotların onları kullanmasına izin veriliyor. Günümüzde gezegenin en iyi paralı askerleri tarafından kullanılan bu uzaktan savaş makineleri en değerli mineral yataklarını kontrol edebilmek uğruna birbirleriyle mücadele ediyorlar.

Bazıları uğruna savaşmak istedikleri küçük bir grubun idealleri adına savaşa katıldı, bazıları ise savaş alanında zafere ulaşmak veya kristaller uğruna mücadeleyi seçti.

Tanki X sistem gereksinimleri
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows ХР (Service Pack 3)
İşlemci: Intel Core i3 series
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD graphics 4000, 512mb
DirectX: Sürüm 9.0c Ağ:
Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Tanki X YAPILAN YORUMLAR