Tabuu

Tabuu indir

Yasaklı Kelime Oyunu

Tabuu indir reklamsız ve internetsiz Tabuu Keyfi başladı. Yasak Kelime oyunu Tabu'yu arkadaşlarınızla birlikte karşılıklı olarak oynayın

Yasak Kelime oyunu olarak bildiğimiz Tabu ile ailece ya da arkadaşlarınızla hep birlikte eğlenin. Gelmiş geçmiş en iyi kelime tahmini oyunu olarak bilinen Tabu oyunu artık mobil cihazlar üzerinde oynayabilirsiniz.

Reklamsız ve internetsiz Tabuu Keyfi seni bekliyor. Yasak Kelime oyunu Tabu'yu arkadaşlarınızla birlikte karşılıklı olarak oynayın. 10.000'den fazla kelime kartı ile, isteseniz de tekrar gelmeyecek kartlar. Türkçe en büyük kelime haznesi için uzun süreler harcayarak oluşturulmuş kelime kartlarına siz de şaşıracaksınız.

Mobil cihazlarınızda süper bir eğlence ortamı oluşturabilirsiniz.

Fazla söze gerek yok; bildiğiniz, sevdiğiniz ve keşke her an yanımda olsa dediğiniz Yasak Kelime oyunu artık hep sizinle. Uzun süreler harcayarak oluşturulan kelime kartlarına siz de şaşıracaksınız. Kalitesiz ve demode kelimeler yerine sürekli güncellenen kelime içeriğiyle ve benzersiz görselleriyle Tabuu'nun farkını hissedeceksiniz.

Bazen gülmekten kopacaksınız. Arkadaşlarınızı toplayın, takımınızı oluşturun ve kelime tahmini oyunu keyfini Tabu ile doyasıya çıkarın.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip cihazlarınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

Tabuu YAPILAN YORUMLAR