Steel And Flesh Old

Steel And Flesh Old indir

Android ve iOS için Eski Çağ Strateji Oyunu

Steel And Flesh Old, strateji türünde oyunları sevenler eski çağlara getiren harika bir mobil oyun.

Android ve iOS platformlarına tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun, 3D grafiklere sahip olup ses kalitesi oynamaya değecek düzeydedir. 3. kişi kamera bakış açısıyla oyuncunun karşısına çıkan mobil oyun, mağazalarda yeni yer almasına rağmen oldukça fazla ilgi görmüş oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun yapımcılığını Rus firması olan VirtualStudio üstleniyor.

Steel And Flesh Old oyununda biz oyunculara düşen görev kontrolünü sağladığımız imparator ve onun askerleriyle birlikte düşman saldırılarını berteraf ederek, toprak bütünlüğümüzü korumak ve düşmanın en zayıf anında ona saldırarak topraklarını ele geçirmektir. Uzun soluklu sizi terletecek savaşlar, bitmek tükenmek bilmeyen düşman sayısı ve dahası sizleri bekliyor. Oyunumuzun kontrollelr bu tür oyunlarda olduğu gibi çift parmak ile sağlanıyor.

Daha öncedende bahsettiğim gibi kaliteli grafiklere sahip olan yapımın ses efektleri sizleri savaşın içerisine tam olarak sokuyor. Mobil strateji oyunları arasında yer alan mobil oyunda, 12 farklı imparatorlukltan birini seçerek bu eşsiz imparatorluk büyütme stratejisi içerisinde yerinizi alınız. Steel And Flesh Old, tamamen ücretsiz bir strateji oyunudur.

Steel And Flesh Old YAPILAN YORUMLAR