Start Menu Reviver

Start Menu Reviver indir

  • Ana Sayfa
  • Start Menu Reviver - Ücretsiz Windows 8 Başlat Menüsü Programı

Ücretsiz Windows 8 Başlat Menüsü Programı

Start Menu Reviver; Windows 8 kullanıcıları için başarılı bir başlat menüsü ekleme uygulamasıdır. Ücretsiz ve Türkçe olan program ile Başlat menüsünü kendi zevkinize göre kişiselleştirerek canlandırabilirsiniz. Start Menu Reviver ile Windows 8 ve Windows 7 üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

Start Menu Reviver’ın benzersiz yapısı onun dokunmatik ekran dostu olan tek Başlat Menüsü olduğunu gösteriyor. Farenizi ve klavyenizide kullanabilir başlat menüsüne ekleme, kaldırma, taşıma ve düzenleme yapabilirsiniz. Artık Windows 8’de özlemini çektiğiniz belgeler, en son kullanılanlar gibi aşina olduğumuz klasik başlat menüsü kısayollarına da erişim sağlayabilirsiniz.

Oldukça hızlı olan uygulama ile arama kutusuna arayacağınız şeyleri yazarak birkaç saniye içinde uygulamaları, bilgisayar ayarlarını ve belgeleri bulabilirsiniz.

Start menu reviver ile:
- Windows 8 ve 7 desteği,
- Gelişmiş başlat menüsü,
- Dokunmatik ekran desteği,
- tamamen ÜCRETSİZ.

Start Menu Reviver programını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra artık başlat menüsüne sahip olacaksınız.Ayrıca dokunmatik windows cihazlarınız ilede tam uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Start Menu Reviver YAPILAN YORUMLAR