Spotify Stations

Spotify Stations indir

Ücretsiz Spotify Uygulaması

Spotify Stations, Spotify'ın çalma listelerini ücretsiz olarak dinlemenize izin veren online ve offline müzik dinleme uygulaması. Spotify premium üyesi kullanıcılara sunulmuş olan her türde çalma listesini Android telefonunuz üzerinden dinleyin.

Aralıksız olarak müzik dinlemeyi sevenlerin kısa süre içerisinde en çok tercih ettiği uygulama olmaya aday Spotify Stations, radyo mantığına benzer bir şekilde çalışıyor. Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamada, sadece çalma listeleri bulunuyor. Sevdiğiniz türden bir müzik dinlerseniz dinleyin seveceğiniz bir çalma listesi mutlaka uygulamanın içerisinde bulunuyor. En çok dinlenenler, haftalık yeni müzikler, belli bir şarkıcı ve söz yazarına göre oluşturulan listeler gibi aklınıza gelebilecek en ince detaya kadar seçim yapma şansına sahipsiniz. Spotify Stations, ayrıca sizlerin müzik dinledikçe sevdiğiniz müzik türlertini öğrenerek size uygun olan yeni listeler oluşturuyor. Bu listeler üzerinde düzenleme şansına da sahip oluyorsunuz.

Aralıksız müzik dinlemeyi sevenler ya da farklı türden müzikleri dinlemeyi sevenlerin hoşuna gideceği bu uygulama ile listeler arası geziniyor ve basit bir şekilde müzik dinleyebiliyorsunuz.

Spotify Stations YAPILAN YORUMLAR