Spintires Mudrunner Türkçe Yama

Spintires Mudrunner Türkçe Yama indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Spintires Mudrunner Türkçe Yama - %100 Türkçe Yama

%100 Türkçe Yama

Spintires MudRunner Oyunu %100 Türkçe Yama ile artık sevilen simülasyon oyununu Türkçe oynayabilirsiniz.

Off-road sürüş simülasyonu olarak ön plana çıkan ve bu hususta gelişmiş mekanikleri ve fizikleriyle simülasyon severler arasında kendine yer edinmiş olan SPINTIRES: Mudrunner, milyonlarca kopya satmayı başaran ilk oyunu SPINTIRES üzerine birçok yenilik getirmiş durumda. Spintires MudRunner araç simulasyon oyunlarını sevenler için birebir bir oyundur. Oyun içindeki değişken değerler alan bölümlerdeki çeviriler, Türkçenin sözdizimine uygun olacak şekilde büyük bir özenle uyarlanmıştır.

Kurulumdan sonra masaüstünüzde oluşacak SPINTIRES: Mudrunner™ Türkçe Başlatıcı ile Türkçe Yama güncellemelerini yeniden kurulum yapmanıza gerek kalmadan alabilirsiniz. Örneğin 2018 sonuna doğru çıkması beklenen SPINTIRES: Mudrunner™ American Wilds DLC ek paketi yayınlandığında en kısa sürede Türkçe Yamayı bu güncellemeye uyarlayacağız ve siz başlatıcıyı çalıştırdığınızda yeni güncellemeyi otomatik olarak alabileceksiniz.

Yamayı indirdikten sonra yama programını oyunun kurulu olduğu dosyaların içine kurun daha sonra masaüstünüze gelen simge ile yani başlatıcı ile oyuna girebilirsiniz ancak oyuna normal bir şekilde girdiğiniz zaman yine Türkçe olduğunu görüyoruz ancak genel yama kurma işlemlerinin aksine güncelleme geldiğinde bu başlatıcı ile yani yamayı kurduğunuz programı oyuna güncelleme geldiğinde kontrol etmeniz öneriliyor

Spintires Mudrunner Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR