Son Korsan

Son Korsan indir

Türk Yapımı Korsanlık Oyunu

Son Korsan, %100 Türk yapımı MMO korsanlık oyunu.

Android ve iOS mobil platformlar üzerinde de oynanabilen bu oyunda amacımız, küçük bir tekne ile başlayacağımız krsanlık serüvenimizi profesyonel korsana dönüştürmye çalışmaktır. Osmanlı gemilerinden ve kültüründen izler taşıyan ve gerçek tarihi olayları yaşayacağınız Son Korsan'da İstanbul'u yeniden düşman elinden kurtaracak ve İstanbul Fethi'nin yeniden gerçekleştirilerek gemilerin karadan yürütütebileceksiniz. Barbaros Hayrettin Paşa, Kanuni Sultan Süleyman gibi tarihe yön vermiş kişilerle birlikte hareket edebileceksiniz. 5 vs 5 PvP modunda rakiplerinizle kozlarınızı paylaşmayı, ölüm haritasında diğer rakiplerle savaşaın.

Geminizi gelişmiş toplarla, elit güllelerle ve en iyi mürettebatla donatarak, adalara seferler düzenleyerek bu adaları kontrol altına alın. Bir filo kurarak veya mevcut bir filoya katılarak kendi güçlü ordunuzu oluşturarak denizlerdeki diğer varlıklara korku salın. Birlikte adaları fethedebilir ve çok güçlü bir alyans haline gelebilirsiniz. Büyük denizlerin hakimi siz olun.

Son Korsan'da para birimi olarak Elmas kullanılmaktadır. Elmasla geminizde genişletmeler yapabilir, savaşlarda size yardımcı olması için elit top ve gülle ve nitelikli korsanlar ve silahlar alabilirsiniz. Online olarak oynanabilen korsanlık oyunu, sizlere gerçek bir korsalık deneyimi yaşatabilecek türdendir.

Son Korsan YAPILAN YORUMLAR