Sniper Elite 4

Sniper Elite 4 indir

II. Dünya Savaşı Oyunu

Sniper Elite 4 PC, 2. Dünya Savaşı içerikli oyunları oynamayı seviyorsanız, büyük bir keyif alarak oynayabileceğiniz yüksek çözünürliğe sahip keskin nişancı oyunu sizlerin çok hoşuna gidecektir.

14 Şubat 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye çıkış yapacak oyunu Steam üzerinden ön sipariş verebilir ya da bir kaç gün içinde satın alabilirsiniz. Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı olarak karşımıza çıkan Sniper Elite 4, ikinci dünya savaşının hemen başındaki yılları konu ediniyor. Sniper Elite 4, bol güneşli Akdeniz sahil kasabalarından, eski ormanlara, dağ vadilerine ve devasa Nazi mega yapılarına kadar oyuncuları güzel İtalyan yarımadası boyunca oradan oraya taşımaktadır. Gizli ajan ve keskin nişancı Karl Fairburne, İtalyan Direnişi'nin cesur adamları ve kadınlarının yanında çarpışmalı ve Avrupa'daki Müttefik karşı atağını durdurma potansiyeli ile korkunç yeni tehdidi daha başlamadan yenmelisin.

3. şahıs bakış açısı ile oynayacağımız Sniper Elite 4 daha önceki oyunlarda olduğu gibi TPS ve FPS türlerini karıştıran bir oynanışa sahip. Keskin nişancıların yüzlerce metre öteden atışlar yapabilmesi için rüzgar, yer çekimi ve kalp atışına kadar tüm fizik kuralları oyunda başarılı bir şekilde işleniyor.

Sniper Elite 4 PC Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ve üzeri
İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Sniper Elite 4 PC için Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimi:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ve üzeri
İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 veya AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480.

Sniper Elite 4 YAPILAN YORUMLAR