SMPlayer

SMPlayer indir

ESNEK REKLAM

Film İzleme ve Oynatma Programı

Tüm video ve filmlerinizi tek bir uygulama üzerinde çalıştırmanıza izin veren SMPlayer; Windows media player'e göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip müzik ve video dosyalarını oynatabilen ücretsiz bir video izleme programı olarak kullanılıyor. Film izleme ve video oynatma programlarında sorun yaşayanların alternatif olarak denemelerini önerebileceğim video player.

Bilgisayarınıza tamamen ücrtetsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu film ve video izleme programı SMPlayer ile birlikte tüm video dosyalarınız oynatabilirsiniz. Popüler pek çok video dosya formatını izlemek için bu programı kullanabilir ve sahip olduğu pek çok güzel özelliğini kullanabilirsiniz. Örneğin; Video izlerken altyazıların boyutunu ve rengini değiştirebilir, izlediğiniz filmin kaldığınız yerinden devam edebilir veya internetten inmekte olan videoları izleyebilirsiniz. Media player programlarında olması gereken tüm özellikleri içerisinde bulundurmaktadır. Ayrıca diğer media player programlarından farklı olarak izlediğiniz filmi programı kapatıp açtığınız zaman kaldığınız yerden devam etme özelliğide bulunmaktadır.

Desteklediği Formatlar arasında : avi, mp4, mkv, mpeg, mov, divx, h.264 vb. sayılabilir. Bilgisayarında film, video vb.multimedia dosyalarını izlemeyi seviyorsanız SMPlayer adlı bu programı denemenizi öneriyorum.

Özellikleri;

  • - Altyazı renkgini, boyutunu değiştirebilir,

  • - Video ekolayzır ile izlediğiniz videonun parlaklık, kontrast, hue, gamma ve saturation değerlerini kolayca değiştirin.

  • - Oynatma hızını değiştirebilir,

  • - Video görüntüsü üzerinde filtreleme özelliği,

  • - Videoları kullanarak karaoke yapabilme,

  • - Film ve dizilere ait altyazıları internet üzerinden arama ve indirme özelliği.

ESNEK REKLAM
SMPlayer YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM