SlimDrivers

SlimDrivers indir

Sürücü Driver Bulma ve Güncelleme Programı

SlimDrivers, bilgisayarınızda bulunan tüm donanımların otomatik olarakgüncellenmesini sağlayan ücretsiz bir sürücü güncelleme yazılımıdır.

Yüklü donanımların güncel olup olmadığını sürekli denetler. İsterseniz otomatik olarak sürücülerin güncellemesini yapar. Otomatik olarak geri yükleme noktası oluşturulur.Geri yedekleme özelliği sayesinde, yeni sürümde bir sorunla karşılaştığınızda, sorunsuz olarak çalışan eski sürümü saklar. Kurulum işleminden sonra Slim Drivers programınıçalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı tarayarak güncellenmesi gereken sürücüleri günceller. güncelleme işlemine başlamadan önce program otomatik olarak geri yükleme noktası oluşturur. Sisteminizdeki sürücülerin güncellenmesinin birçok faydası vardır. Bunların en başında eğer donanımsal bazı hatalar varsa hatalar varsa düzelir, ekran kartınızını güncellediğinizde ekran görüntüsünün performansında bir artış olur veya oyunlarda karşılaşmış olduğunuz bazı hatalardan kurtulursunuz.

Sürücü driver güncelleme programı ile ayrıca bilgisayarınızda yüklü olan sürücüleri görüntüleyerek toplu halde seçtiğiniz sürücüleri bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Özellikleri:
- Zamanlama özelliği ile belirlenen sürelerde tarama,
- Yedekleme ve geri yükleme özelliği,
- Sürücü yüklemesi sonrasında otomatik olarak bilgisayarı yeniden başlatma,
- Windows açılışında otomatik olarak başlama.

NOT:Sürücü kurulum işlemi yapmışsanız bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

SlimDrivers YAPILAN YORUMLAR