Ses Arttırıcı

Ses Arttırıcı indir

Android Için Ses Yükseltme Uygulaması

Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici, Sesinden şikayet ettiğiniz Android mobil cihazlarınızın ses kalitesini ve ses yüksekliğini %45 daha fazla çıkmasını sağlayan ücretsiz bir mobil uygulama.

MAX Ses yükseltici PRO, telefonun sesini sistemin varsayılan değerlerinden daha yükseğe çıkarabilir. Müzik dinlemek, oyun oynamak, film izlemek veya başka videolar izlemek olsun, bu Android ses yükseltici tüm ses hacmini açabilir.Sadece cep telefonları, tabletler için değil, kulaklıklar ve harici amplifikatörler için de geçerlidir.

Android cihazların sesini yükseltmek için harika bir uygulama

- Tüm müzik ortamlarının sesini genişletin: ses, video, oyun sesi.
- Tüm sistem sesini artırın: gelen arama zil sesi, bildirim sesi, alarm sesi.
- Harika ses spektrumu: Muhteşem görsel ses spektrumunu aynı anda şarkıları dinlerken izleyebilirsiniz, tüm ses spektrumları ses ritmine göre hareket eder.
- Müzik Çalar Kontrolü: Şarkının başlığını ve sanatçısını gösterir, çal / duraklat, sonraki şarkı, önceki şarkı ve müzik çaların diğer kontrolünü sağlar.
- Kulaklık, harici hoparlörler ve Bluetooth desteği.
- Basit kullanım: İki düğme sesi kontrol eder ve 6 ses modu bir düğme ile değiştirilir.
- Root yetkisine gerek duymaz.

Telefonunuzun ses seviyesi çok düşük, yine de bu durumu çözebilecek bir çözüm arıyor musunuz?

Android için fantastik maksimum ses yükseltici kaşifiniz için hazır. Mühtiş bir ses yükseltici, cihazınızın ses seviyesini en üst düzeye çıkarır. Kullanımı kolay, ekolayzır artısı, hacminin 2 katını kolayca genişletmenize izin verir. Hemen bu ses yükselticiyi indirin ve tüm zil ve müzik sesini artırın.

Mobil cihazlarınızın ses yüksekliği bazı zamanlar yanlış ayarlamalardan olabilmektedir işte bu durumda cihazınızın ses ayarlarını modifiye ederek gerçek performansına kavuşmasına yardımcı olur. Hem arkadaşlarınız hem de size göre HD kalite de yüksek ses ile müzik dinlemek keyifli olacaktır. Ses Arttırcı uygulaması ise sizin için Android cihazınızın ekolayzırını otomatik olarak ayarlayarak, tüm ayarları sorunuz olarak yapabilecektir.

Ses Arttırıcı YAPILAN YORUMLAR