Seçkin Sözler

Seçkin Sözler indir

Android ve iOS İçin Etkili Sözler Uygulaması

HAYAT DANIŞMANIM SEÇKİN SÖZLER, zihin performansını geliştirerek ve akıl gücünü artırarak huzurlu ve başarılı bir hayat yaşamak isteyen herkesin yararlanabileceği bir uygulamadır.

Seçkin Sözler, başarılı ve huzur dolu bir hayatın püf noktalarını keşfedebileceğiniz, kendinizi ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz, hedeflerinize ulaşma konusunda ve hayat yolculuğunuzda size yardım ve rehberlik edecektir. Öğrenciler, eğitimciler ve tüm gençler. Anneler ve babalar. Siyasetçiler, sanatçılar, sporcular, aydınlar, ev hanımları ve iş adamları. Eğitim düzeyi ne olursa olsun; 7'den 77'ye herkes için. Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, zihin performansını geliştirerek ve akıl gücünü artırarak huzurlu ve başarılı bir hayat yaşamak isteyen herkesin yararlanabileceği bir uygulama.

Başarılı ve huzur dolu bir hayatın püf noktalarını keşfedebileceğiniz, kendinizi ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz, hedeflerinize ulaşma konusunda ve hayat yolculuğunuzda size yardım ve rehberlik edecek, size ücretsiz danışmanlık yapacak bir içeriği sahip. HAYAT DANIŞMANIM SEÇKİN SÖZLER, yüzlerce eseri okuyarak kazanılabilecek, temel yaşam kültürünün sırlarını sunacak, toplumun hayat kalitesini artırmanın ilk ve en önemli şartlarından olan kolektif, yani ortak evrensel aklın oluşmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak; gelişim çabalarına ve çalışmalarına stratejik anlamda hatırı sayılır derecede destek verecek bir çalışmadır. Hangi yaşta, hangi meslekte ve eğitim seviyesinde olursanız olun, HAYAT DANIŞMANIM SEÇKİN SÖZLER'i işte, evde, eğlencede, her zaman ve istediğiniz her yerde, istediğiniz kadar okuyup yararlanabileceksiniz.

Yüzlerce başlık altında ve hemen hepsi kitap özeti değerinde 10 bin civarında derlenmiş ve özenle seçilmiş söz. Yüzlerce kaynak eserden derlenmiş. Her biri nice hayat tecrübeleri sonucunda söylenmiş, her söz bir kitabın özeti değerinde olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Filozoflara, ilim, fikir ve bilim adamlarına, edebiyatçılara, iş adamlarına, siyasetçilere, tarihe isimlerini çalışmalarıyla yazdırmış ünlü ve başarılı insanlara ait olan bu sözler, herkes için hayatta ücretsiz danışmanlık yapacak eşsiz bir başvuru kaynağıdır.

HAYAT DANIŞMANIM SEÇKİN SÖZLER isimli çalışmada yüzlerce başlık ve binlerce söz yer alıyor. Bu başlıklardan bazıları şunlar: ADALET, AKIL, AİLE, ANNELER, ARKADAŞLIK, AŞK, BABALAR, BARIŞ, BAŞARI, BİLGİ, BİLİM, CEHALET, CUMHURİYET, ÇALIŞMAK, ÇOCUKLAR, DEĞİŞİM, DEMOKRASİ, DEVLET, DİN, DOĞRULUK, DOSTLUK, DÜŞÜNCE, EDEBİYAT, EĞİTİM, FELSEFE, GENÇLİK VE İHTİYARLIK, HAKİKAT, HARP, HAYAT, HUZUR, HÜRRİYET, İDARE, İNSAN, İŞLER, İŞ HAYATI, İYİLİK, KADIN-ERKEK, KANUNLAR, KİTAPLAR, KÜLTÜR, LİDERLİK, MEDENİYET, MİLLET, ÖFKE, PARA, POLİTİKA, SABIR, SAĞLIK, SANAT, SEVGİ, SORUNLAR, SÖZ SÖYLEMEK, ŞİİR VE ŞAİR, ŞÖHRET, TARİH, TECRÜBE, VİCDAN, YAZARLIK-YAZMAK, ZAFER, ZAMAN, ZEKÂ, ZENGİNLİK.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Fatih Projesi kapsamında dağıttığı tabletlere Eba Market üzerinden ücretsiz indirilip okunabiliyor.

Seçkin Sözler YAPILAN YORUMLAR