ScanSpeeder

ScanSpeeder indir

Hızlı Belge Tarama Programı

ScanSpeeder ile sahip olduğunuz tarayıcı ile belge ve fotoğraf tarama işlemlerini hızlandırabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda doküman ve belge tarama işlemlerinizde tarama işlerinizi normal programlara göre 2 kat daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Tarama işlemi gerçekleştirdiğiniz fotoğraf ya da dokümanları daha sonra hızlıca ayırarak farklı dosyalar halinde kaydedebilirsiniz.

ScanSpeeder, kolay kullanılır özelliği sayesinde tarayıcıdan geçirdiğiniz öğeler daha kısa sürede taranır. Gelişmiş pek çok kullanıcı dostu özeliğine sahip olması programı diğer scanner programlarından bir adım öne geçiriyor. Tarama işlemi sırasında sıklıkla karşılaştığımız tarayıcıya konulan belge veya fotoğraf eğriliklerini kendisi otomatik olarak düzelterek bu işlem için hiç bir düzeltme işlemi yapmanıza gerek kalmıyor. Fotoğraflara yazılar ekleyebilme özelliği ve tarama boyutu belirleyebilme gibi farklı pek çok özelliği sunmaktadır.

Bilgisayarınızda kullanmakta olfuğunuz tarayıcıyı çok daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız ScanSpeeder programını denemenizi öneririm.

ScanSpeeder YAPILAN YORUMLAR