Rival Fire

Rival Fire indir

Android ve iOS Için Aksiyonun Bitmediği Savaş Oyunu

Rival Fire, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni nesin nişan alma oyunlarından bir tanesidir. Yüksek kaliteli grafiklere sahip aksiyonun hiç düşmeyeceği bir mobil oyun oynamak istiyorsanız Rival Fire kesinlikle bu ihtiyacınızı karşılayacaktır. Mobil cihazlarınıza ücretsiz oalrak indirip oynayabielceğiniz oyunda diğer oyunculara karşı amansız bir savaş içerisine gireceksiniz. En iyi nişancı ayakta kalan nişancı olacak unutma.

RIVAL FIRE oyunu mobil oyun geliştiricisi GLU imzasınız taşımakta. FPS türündeki oyunumuz da siper arkasında saklanarak yeni nesil nişancı oyununu oynayabiliyoruz. Oyunu online olarak diğer oyunculara karşı oynayabielceğimiz gibi klasik senaryo modunda görevleri tamamlayarak tek başımıza oynayabiliyoruz. Co-op modunda 4 arkadaşınızla oynayabilir, PvP modunda ise karşılıklı 1'e 1 ve 2'ye 2 online savaşlar yapabilir, Survival modunda düşmana karşı ne kadar hayatta kalabileceğinizi deneyebilirsiniz.

Rival Fire iPhone ve iPad ya da Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir online olarak oynanan aksiyon oyunu.

Rival Fire YAPILAN YORUMLAR