Ring Of Elysium

Ring Of Elysium indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Ring Of Elysium - Ücretsiz Steam Hayatta Kalma Oyunu

Ücretsiz Steam Hayatta Kalma Oyunu

Ring of Elysium, Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Battle Royale oyunlarından bir tanesidir.

PUBG benzeri olan tamamen ücretsiz bir hayatta kalma oyunu oynamak isteyenlere Ring Of Elysium'u tavsiye ediyorum. Ring of Elysium, hayatta kalma oyunlarına alternatif arayanlar için iyi bir fırsattır.

Tencent firması tarafından geliştirilmekte olan bu Battle Royale oyununu 22 Kasım itibariyle Avrupadaki kullanıcılarında sorunsuz olarak oyunu oynamaları için altyapı çalışmaları tamamlandır. Oyunun sonunda tek sağ kalan değil; gelen kurtarma helikopterine binen son dört kişi hayatta kalıyor. Bu dört kişiden oyunu kazanan helikoptere ilk binen olurken, oyuncular son kişi kalana kadar diğerlerini avlayabiliyorlar.

PUBG'nin gerçekçi balistik özelliklerini tercih ediyorsanız, bu oyun sizi tatmin etmeyecektir. Karlarla kaplı olan dondurucu bir ortamda devam eden oyunun diğer oyun türlerine göre farklı detayları ve ücretsiz olması oynanabilirlik düzeyini artırıyor. Silahların vuruş hissi ekstra efektlerle desteklenmiş ancak birini vurup vuramadığımızı anlamak her zaman kolay olmuyor.

Ring of Elysium, diğer Battle Royale oyunlarından alışık olduğumuz gibi öncelikle bizi bir noktaya bırakıyor ve maceraya atıl diyor. Çevreden bulduğunuz malzemelerle hayatta kalmaya çalışacak ve rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız. Ayrıca daralan çember sizi her zaman zorlayacak. Karakterimiz yürüme ve koşma dışında tırmanma (vaulting) kabiliyetine de sahip olduğundan camlardan içeri kolayca tırmanıp içeri geçebiliyoruz.
Ring of Elysium sistem gereksinimleri
Minimum
- Intel i3-8130U işlemci
- NVIDIA GeForce GT 730 ekran kartı
- 4 GB bellek
- 10 GB disk alanı
Önerilen
- Intel i5-2500 işlemci
- NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı
- 6 GB bellek
- 10 GB disk alanı

Ring Of Elysium YAPILAN YORUMLAR