Image Resizer for Windows

Image Resizer for Windows indir

Resimleri Yeniden Boyutlandırma Programı

Image Resizer for Windows: Windows için Toplu Resim Boyutlandırma Programı. Ssağ tık menüsüne entegre olarak tek tık ile ilgili resim ya da fotoğrafın boyutunu değiştirebilmenizi sağlar.

Bilgisayarınızdaki resimleri tek tıklama ile yeniden boyutlandırabileceğiniz ücretsiz ve kullanıcı dostu bir yeniden boyutlandırma programıdır.

Herhangi bir foto editörüne ihtiyaç duymadan seçili resim dosyasını sağ tıklayarak Resize Pictures'e tıkladığınızda resmi istediğiniz pixel boyutunda büyütüp küçültebiliyorsunuz. Son derece sade bir yapıya sahip olan bu resim boyutlandırma uygulaması ile artık resim kaliteniz bozulmadan resimleri küçülterek e-posta olarak gönderebilir yada herhangi bir arşiv sıkıntısı çekmeden depolayabilirsiniz.

Resimleri Yeniden Boyutlandırma Programı, bmp, dib, gif, ico, jpe, jpeg, jpg, png, tif, tiff, wdp biçiminlerindeki resim dosyalarını yeniden boyutlandırabilir ve bu işlemi çoklu olarak da yapabilir. Eğer sizlerinde hızlı ve pratik bir resim boyutlandırma programına ihtiyacı olursa hiç tereddütsüz Image Resizer for Windows adlı programı denemelisiniz.

Image Resizer for Windows, kullanımı kolay ve hızlı bir fotoğraf boyutlandırıcıdır.

Image Resizer for Windows YAPILAN YORUMLAR