Remix OS

Remix OS indir

PC'de Android Deneyimi - Android Emülatörü

Remix OS bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş olan PC'de Android oyun ve uygulamaları çalıştırabilen bir uygulamadır. Bilgisayara android kurma deneyimi yaşamak isteyenler Android'in optimize edilmiş sürümünü çalıştırarak, hızlı bir kullanıcı deneyimi yaşayacaksınız.

Kurulumu tamamladıktan sonra hem Google Play Store‘da yer alan birçok uygulamayı hem de oyunu masaüstü PC deneyimiyle kullanabiliyorsunuz. Android'in masaüstü sürümü olarak adlandırabileceğimiz Remix OS, klavye ve fare desteği ile birlikte tam bir Android kullanma keyfi sunuyor. Ayrıca bu güzel uygulama sayesinde USB belleklerinize Android yükleyerek istediğiniz her bilgisayarda bu keyfi sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz. PC ve dizüstü bilgisayarlarda tam bir Android kullanma keyfi için Remix OS'u ücretsiz olarak indirip kullanın.

Remix OS, bir USB sürücüye (8GB +) yüklenmek için çok uygundur ve kullanıcı belgelerini ve uygulamalarını içeren taşınabilir çalışma alanı olarak kullanılır. Bunun için indirilen dosya içerisindeki .ISO dosyasını Remix OS Yükleme Aracını kullanarak USB belleğe atmanız ve bilgisayarınız yeniden başlattıktan sonra USB Bellek boot özelliği ile kurulumu yapmanız gerekiyor.

Remix OS YAPILAN YORUMLAR