Recontact Istanbul: Eyes Of Sky

Recontact Istanbul: Eyes Of Sky indir

ESNEK REKLAM

Android ve iOS İçin Sinematografik Mobil Oyun

Recontact Istanbul: Eyes Of Sky, Yerli yapım olarak göğsümüzü kabartan dünyanın ilk sinematografik mobil oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun sizlere yepyeni bir interaktif sinema deneyimi yaşatacak.

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz oyunda İstanbul, tüm tarihi dokusu ve sırlarıyla bu oyuna ev sahipliği yapıyor. Recontact İstanbul II: Eyes Of Sky'ın artık yepyeni bir oyun dinamiği var. O da size özel sezgi seviyeniz. Oyun içerisinde yapacağınız her yanlış hamle, size verilen sezgi seviyenizi yavaş yavaş tüketmenize neden olacak. O yüzden güvenlik kameralarını incelerken, şüphelileri sorgularken ve dosyaları incelerken çok dikkatli olmanız gerekecek. Unutmayın bu oyunda dikkat, araştırma ruhu, sabır ve zeka her şeyin ötesinde

Sadece ara videolarının gerçek olduğu fakat oyun tasarımlarının fotografik veya animasyonla yetinildiği eski tip video oyunların aksine Eyes of Sky, videoların müdahale edilebilir interaktif bir yapısının olduğu, tamamen gerçek mekanlarda ve gerçek sinema oyuncularıyla hazırlanan bir polisiye maceradır. Başkomiser Ersin ile (Fikret Kuşkan) kapsamlı bir cinayet soruşturmasına tanıklık etmekle kalmayıp doğrudan bu soruşturmanın başrolü olacağınız, daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir mobil sinema sizleri bekliyor. Fikret Kuşkan, Haldun Boysan, Gökçe Suyabatmaz, Emre Mutlu ve Halim Ercan gibi önemli sinema oyuncularını bir araya getiren Eyes of Sky'ın senaryo doktorluğunu ve danışmanlığını da dünyaca ünlü polisiye yazar Ahmet Ümit üstleniyor.

Görseller ve ses efektlerinin yanısıra akıcı hikayesi ile sizleri oyunun büyülü atmosferine almaya çalışan Recontact Istanbul: Eyes Of Sky oyununu indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

ESNEK REKLAM
Recontact Istanbul: Eyes Of Sky YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM