Ravenfield

Ravenfield indir

ESNEK REKLAM

Ücretsiz FPS Savaş Oyunu

Ravenfield, bağımsız bir ekip tarafından olarak geliştirilen oyun sizlere en iyi FPS oyunu deneyimi yaşatabilmek için gerçekçi fizik kuralarına göre hazırlanmış. Savaş oyunu dediğimizde ilk aklımıza gelecek Battlefield oyunlarındaki aksiyonu aratmayan bir senaryo ya sahip olan oyunu Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Oyunumuzda kırmızı ve mavi askerler arasındaki savaşa tanık oluyor ve mavi tarafın yanında yer alıyoruz. Bu eğlenceli savaş oyununda pek çok farklı görevi yerine getiriyorken savaşlarda bulunan tüm araçları kullanma deniyiminede sahip oluyoruz. Savaşların olmazı Tank'ın üstüne atlayarak önümüze geleni ezebiliyor, helikopterin üstüne atlayarak düşmanlara füze yağdırabiliyoruz. Düşmanlarınızı yok etmek için çeşitli silah türlerinden dilediğinizi kullanabiliyor, kullandığımız araçlar hasar aldığında tamir ederek oyunudaki savaş heyecanını tam olarak yaşayabiliyoruz.

Gerçekleşen patlama sonrasında araçların parçası havada uçuşuyor bunun yanında oyunun grafikleri çok basit tutulması oyun için bir dezavantaj olarak karşımıza çıkıyor.

FPS oyunlarını seviyor ücretsiz olmasınıda istiyorsanız gerçekçi fizik kurallarının tam olarak işlendiği Ravenfield'ı bilgisayarınızda denemelisiniz. Ravenfield oyununu tek kişilik olarak yapay zekaya karşı oynayabilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Ravenfield YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM