Rage Racing 3D

Rage Racing 3D indir

Android ve iOS Için Yarış Oyunu

Rage Racing 3D mobil cihazlarınızda yeraltı yarışçılarıyla nefes kesen yarışlara katılabileceğiniz bir yarış oyunu. Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet ccihazlarınıza, iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad cihazınıza veya Windows Phone mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Rage Racing 3D, sizlere nefes kesen yarış deneyimi sunacaktır.

Yeraltı yarışçılarıyla illegal yarışlara katılarak oynayabileceğiniz bu oyunda birden fazla mod bulunuyor. Kariyer modu ile arabaları pist dışına sürükleyebilir, şampiyonlar modu ile dünya genelinde oyuncular arasına katılabilir dilerseniz polislerden kaçacağınız kovalamaca modunda oynayabilirsiniz. Yarışlarda gösterdiğimiz performansa bağlı olarak arabamızı modifiye ederek daha güçlü hale getirerek yarışlarda daha fazla şansınızı artırabilirsiniz.

Nefes kesen yarış oyunlarını seven mobil kullanıcılar tarafından sevileceğini umduğum bu kaliteli grafiklere sahip Rage Racing 3D oyununu Android, iOS veya Windows Phone cihazlarınızda oynamanızı öneririm.

Rage Racing 3D YAPILAN YORUMLAR