Radarbot

Radarbot indir

APK - Hız Kamerası Dedektörü

Radarbot, gerçek zamanlı olarak sesli bildirimleri paylaşabileceğiniz hız kamerası hakkında sizleri uyaren bir uygulamadır.

Android ve iOS platformlarına indirip kullanabileceğiniz uygulama Radarbot, Yolda neler olup bittiğini anında öğrenin ve istenmeyen sürprizlerden kaçının. yoldaki dostunuzdur. Gerçek zamanlı Uyarıları GPS kullanarak en iyi hız kamerası algılama sistemi ile birleştiren tek uygulamadır. % 100 yasal ve güvenilir. Aracınızı güvenle sürün ve para cezalarını sonsuza kadar unutun.

Radarbot APK ile, tek bir güçlü uygulama içerisinde en iyi hız kamerası uyarı cihazına, gerçek zamanlı trafik uyarılarına ve gelişmiş bir hız göstergesine sahip olacaksınız.

- Sabit hız kameraları.
- Potansiyel mobil kameralar (kullanıcılar tarafından rapor edilir).
- Tünel kameraları.
- ANPR kameraları.
- Trafik ışığı kameraları.
- Tehlikeli trafik alanları.

Özellikleri:
- Navigasyon Uyarılarını eşzamanlı olarak almanızı sağlayan Haritalar uygulaması gibi herhangi bir GPS navigatörü ile entegre edilebilir özelliktedir.
- Pil tasarrufu modu. Uygulama arka planda çalışabilir. Ekran kapalı olsa bile bildirim almaya devam edeceksiniz.
- 4 farklı görselleştirme modundan birini seçin.
- Basit ve fonksiyonel bir arayüz. En yakın hız kamerasına olan mesafeyi, kameranın konumunu, yönünü ve hız limitini gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.
- Sesli bildirimler.
- Seyahat ettiğiniz yöne ilişkin uyarılar. Uygulama, ters yönde veya rotanızın dışında bulunan hız kameralarını otomatik olarak devre dışı bırakır.
- Bir hız kamerasına yaklaşırken Sesli Uyarılar.
- Hız sınırı aşıldığında yapılan uyarılar.
- Motor kullanıcıları için titreşim modu.
- Tamamen yapılandırılabilir uyarı mesafeleri ve parametreleri.

Radarbot YAPILAN YORUMLAR