Purble Place

Purble Place indir

Eğlenceli Pasta Yapma Beceri Oyunu

Purble Place eğitici ve eğlenceli oyunlarıyla Windows vista içerisinde bulunan üçer seviyelik 3 oyundan oluşan bir oyun seti.

Renk, şekil ve desen tanımayı öğretmeye yardımcı olabilecek üç farklı türde oyun bulunur. Oyuncular daha iyi oynamaya başladıkça, bitirmek zorunda oldukları görevlerin karmaşıklığını artırarak veya oyunu hızlandırmak için süreölçeri etkinleştirerek oyunu zorlaştırabilirler. Purble Place Full,eski vista sistemlerinde bulunan eğlenceli oyunlardan biri küçük yaştaki çocuklar için önerilebilir bir oyun nesne eşleştirme pasta vb bir çok içeri oluşturmak mümkün.

Özellikle küçük yaştaki çocuklar için son derece eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sunan bu oyunda üç farklı mod ve zorluk derecesi bulunmaktadır.Comfy Cakes, Purble Shop ve Purble Pairs.Bu ilginç oyunlar çocukların bellek, desen tanıma ve düşünme yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olur. Ancak daha yüksek zorluk düzeyleri her yaştaki oyunculara hitap eder.

Comfy Cakes
Bu oyun sizi Şef Purble'ın pastanesine götürür. Yapmanız gereken: bir kek siparişini tamamlamak.Pastanenin müşterileri çok titiz olduğundan pastaların şekilleri, hamurları, içleri, üstleri ve süslemelerinin bileşimi doğru olmalıdır. Kekler gelmeye devam edeceğinden, hızlı çalışın!

Purble Shop
Bu oyun, sonuç çıkarma yeteneklerinizi sınar. Hedef: Purble'ın yüzünü, perdenin arkasındaki gizemli Purble ile eşleştirmek. Raflardan saç, göz, burun ve dudakları seçin, daha sonra da hangilerini doğru seçtiğinizi değil ama kaç tanesini doğru seçtiğinizi öğrenin!

Purble Pairs
Bu oyunun amacı süre dolmadan tüm özdeş resimleri bulmaktır. Resmi ortaya çıkarmak için bir taşı çevirin, ardından eşini bulmaya çalışın. Tüm tahtaya göz atmak için gizli gözlem fişini kullanın.

Oyunu başlatmak için:
Oyunlar klasörünü açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın. Arama kutusuna oyunlar yazın ve sonuç listesinden Oyun Gezgini'ni tıklatın.
Purble Place'i çift tıklatın.
Oyun menüsünü ve ardından Purble Shop, Purble Pairs veya Comfy Cakes'i tıklatın.
Zorluk derecesini seçin: Acemi, Deneyimli veya Uzman.

Oyun şifre isterse: purbleplace
Purble Place YAPILAN YORUMLAR