PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite indir

Düşük Sistemli Telefonlara PUBG Oyunu

PUBG Mobile Lite, dünyanın en çok oynanan oyununda kendinizi denemek için hemen ücretsiz olarak indirip başlayın.

Android kullanıcıları tarafından en çok indirilen online hayatta kalma oyunu PUBG Mobil'in hafifletilmiş ve düşük sistem sahibi telefonlarda oynanabilen sürümü.

Tencent Games, yeni bir versiyon olan PUBG Lite'ı şu an Filipinler'de test ediyor. Ayrıca telefonunuz güçlü olmadığı için harita detayları doğal olarak çok daha düşük seviyede. PUBG Lite orijinal oyunun benzeri olarak ve düşük sisteme sahip telefonlarda sorunsuz olarak çalışıyor. Düşük cihazlarda akıcı olarak çalışacak olan oyunun harita boyutları orijinal oyuna göre daha küçük ve oyuncu sayısı 40 ile sınırlandırılmış. PUBG Lite'da maçlar 100 kişi yerine 40 kişi ile kurulur. Ayrıca haritalar 8X8 kilometre değil, 2X2 kilometredir.

Tencent Games'in mobil platformda da indirme rekoru kıran online hayatta kalma oyunu PUBG Mobile, tüm Android telefonlarda en yüksek grafik ayarlarında oynanamıyor, kasılma, yavaşlama, donma sorunları yaşatıyordu. Bu sorunu aşmak adına Pubg Mobile Lite versiyonu geliştirilmiş ve şu anda dünya genelinde oynanabilir. Yüksek sistem gereksinimi gerektiren PUBG Mobile'ın düşük donanımlı Android telefon kullanıcıları için tasarlanan özel sürümü oyuncusuna orjinal oyun tadı sunuyor.

PUBG Mobile Lite YAPILAN YORUMLAR