Piano Tiles 2

Piano Tiles 2 indir

Android için Refleks Geliştirme Oyunu

Piano Tiles 2 müzik eşliğinde keyifli zaman geçirme imkanına sahip olduğunuz bir mobil piyano oyunu. Oyunun bu 2. serisi birinci sınıf ses kalitesi ve online olarak diğer oyuncularla rekabet modu sayesinde daha fazla heyecan veriyor. Oyundaki amacınız geçen notalarda beyazlara dokunmadan piyano çalmaya çalışmaktır. Sadece siyah notalara basarak hem müzik dinliyoruz hemde refleksinizi test edebiliyorsunuz

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu mobil cihazlar için bir müzik oyunu olan Piano Tiles 2 yada Don't Tap The White Tile 2 büyük beğeni yakalayan serinin ilk oyunu Beyaz tuşa dokunmayın (Piano Tiles) oyununun devamıdır. Oyunda siz piyona çalar gibi önünüze gelen siyah piyano tuşlarına basarak ilerlemeye çalışacaksınız. Oyunda ilerledikçe oyun hızlanacak ve tuşlar daha hızlı gelecektir. Sizde hızlı bir şekilde tuşların hızına yetişmeye çalışacaksınız. Böylece rekora doğru ilerleyecek ve başarılı bir performans sergileyeceksiniz.

Piano Tiles 2 ile diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Her yaştan oyun sever tarafından oynanabilen bu oyun bağımlılık yapabilmekte.

Piano Tiles 2 YAPILAN YORUMLAR