Pet Rescue Saga

Pet Rescue Saga indir

Android ve iOS İçin Hayvan Kurtarma Oyunu

Candy Crush Sagav e Farm Heroes Saga'nın yapımcılarından yep yeni bir oyun daha. Mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz Evcil hayvan oyunları kategorisinde Pet Rescue Saga oyunu sizleri bekliyor. Oyundaki amacımız sevimli hayvanlarımızı kötü Hayvan Hırsızlarının elinden kurtarmak için aynı renkte iki ya da daha fazla bloku eşleştirmetir. Ama burada dikkat etmemiz gereken hamle sayımız sınırlı, bu sebeple onları dikkatli kullanmamız gerekiyor.

Android, iphone, ipad cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Pet Rescue Saga oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur. Ancak, ek hamle ya da can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme istenebilmektedir. Bulmaca yeteneğin saatler boyu blok patlatma eğlencesiyle tek başına oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınla oynayarak en yüksek skoru kimin alacağını görebilirsinin.

Seviyeler ilerledikçe kazandığınız elmasları, bombaları, kafesleri ve anahtarları kullanacağınız bir çok görev sizleri bekliyor

Pet Rescue Saga'nın özellikleri:
- Göz alıcı grafikler ve renkli oyun oynama
- Köpüşler, tavşanlar, domuzcuklar ve çeşit çeşit sevimli hayvan
- Elmaslar, patlayan bombalar, renkli boya kutuları, kilitli hayvan kafesleri ve daha fazlası
- Oynanan pek çok seviye sonu kilidi açılan muhteşem güçlendiriciler ve bonus ödüller
- Oynaması kolay ve eğlenceli, ustalaşması zor
- Yüzlerce hayvan bulmacalı seviye – 2 haftada bir yenileri ekleniyor
- Arkadaşlarını ve yarışanları izlemek için lider tahtası
- İnternete bağlanıldığında oyun ve cihaz arasında kolay senkronize yapabilme ve oyunun tüm özelliklerinin kilidini açabilme.

Pet Rescue Saga YAPILAN YORUMLAR