Pes 2018

Pes 2018 indir

ESNEK REKLAM

Futbol Oyunu

Pro Evolution Soccer 2018 yani bildiğimiz adıyla PES 2018 steam üzerinden ücretli olarak ön sipariş olarak yayınlandı. 14.09.2017 tarihi itibariyle ayrıca satışa çıkıp demo olarak indirilebilir duruma geldi.

Bilgisayar ve konsol kullanıcıları tarafından çok sevilen futbol oyunu serisinin son oyunu nihayet PC kullanıcıları için oynanabilir duruma çok yakın bir zamanda gelecek.

Futbol oyunu meraklıları tarafından bu yıl çok fazla umutlarla beklenen PES 2018 oyununun dikkat çeken en büyük özelliği hiç şüphesiz online eşli oyun modunun eklenmesi gösterebilir. Bu mod ile birlikte artık arkadaşlarınızla ya da diğer online oyuncular ile birlikte maçlara çıkabileceksiniz. Ayrıca her yeni sürümde olduğu gibi bu sürümde de top sürme ve top kontrol mekanikleri gözle görülür şekilde iyileştiriliyor ve yeni futbol hareketler oyuna ekleniyor.

PES 2018 diğer popüler futbol oyunu FIFA gibi içerisinde futbol dünyasından bildiğimiz gerçek oyuncular ve lisanslı futbol takımları bulundurmakta. Biz futbol oyunu meraklılarına düşen kendi futbol takımızı oluşturarak alabileceğimiz tüm kupaları almak ve ismimizi altın harflerle futbol tarihine yazmak olacak. İster kariyer modda tek başınıza oynayabilir isterseniz de online maçlar yaparak diğer oyunculara karşı şansınızı deneyebilir ya da arkadaşlarınızla uzak mesafeler arasında en iyi oyuncuyu seçmeye çalışabilirsiniz.

PES 2018 yeni özellikleri:
- Birinci Sınıf Oynanış - Stratejik Dripling, RealTouch+ ve yeni setler bu eşsiz oyunu bir üst dereceye daha taşır
- Sunum Tamiri - Yeni menü ve gerçek oyuncu resimleri
- PES Lig Entegrasyonu - myClub de dahil olarak yeni modlarla PES Lig'te yarışın
- Online Co-op: birlikte oynamak için yeni bir mod

ESNEK REKLAM
Pes 2018 YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM