PDFsam - PDF Split and Merge

PDFsam - PDF Split and Merge indir

  • Ana Sayfa
  • PDFsam - PDF Split and Merge - PDF Bölme Birleştirme Programı

PDF Bölme Birleştirme Programı

PDFsam Basic uygulaması sayesinde PDF dosyalarında birleştirme, bölme, sıralama, döndürme gibi işlemleri tek bir dokunuşla anında yapabilirsiniz.

PDF dosyaları içerisinde bulunan istediğiniz bilgileri kolayca almanızı sağlayacak PDF Split and Merge ile ayrıca PDF uzantılı dökümanlarınızı birleştirme, bölme, sıralama, döndürme gibi işlemleride hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. PDF dosyalarınızı bölerek tek tek sayfalara ayırabilir, isterseniz birden fazla PDF dosyasını birleştirerek tek bir dosyada kullanabilirsiniz. PDF dosyalarında birleştirme, bölme, sıralama, döndürme gibi işlemleri bu program ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. PDF bölme ve birleştirme programı ile şifreli bir PDF dosyasını önce bölerek daha sonra birleştirdiğinizde PDF şifre kaldırma veya kırma işleminide kolayca yapabilirsiniz.

Alanında en iyi olan programlardan biri olan PDF Split and Merge adlı programı denemenizi öneririm. PDFsam Basic yeni adı PDF Split and Merge; Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen bu ücretsiz araç ile PDF dosyalarınız üzerinde dilediğiniz gibi kesme, bölme, birleştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

PDFsam - PDF Split and Merge YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM