Online Bilardo

Online Bilardo indir

Gerçek rakiplere karşı bilardo oyna

Online Bilardo oyunu ile birlikte dünyanın her yerinden yetenekli 8 top bilardo oyuncularıyla karşı karşıya gelerek yeteneklerinizi gösterin. Çok farklı oyun seçeneklerine sahip olan Kings of Pool ile bilardo oyunu için pek çok mod bulunuyor.

Android ve iOS platformlarına ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu bilardo oyunu ayrıca AR teknolojisine sahiptir. Herhangi bir yüzeye boyuna bir masa atabilir ve bilardo oynayabilirsiniz. Mod, gerçekçi top fizik ve çarpıcı 3D grafikler sunuyor. AR modu, özel masa keçe ve çıkartmalarını kullanarak tamamen özelleştirilebiyor. 8 Top bilardo oynamayı sevenlerin artık bilardo salonlarına gitmeden kendileri gibi bu oyuna tutkun olan kişileri Kings of Pool sayesinde bir arada bulabilecekler.

Oyun için özel olarak geliştirilmiş olan fizik motoru sayesinde en mükemmel atışı yapabilmen için gerekli hassasiyeti verebilirsiniz. Zorlu atışlar yaparak kazandığın özel ıstakalar, rozetler ve madalyalarla birlikte bilardo istatistiklerini arkadaşlarına göstererek havanı basabilirsin. Tamamen ücretsiz ve sınırı olmayan bir eğlencenin içine adım atacaksınız.

Online Bilardo YAPILAN YORUMLAR