Off-Road Paradise: Trial 4x4

Off-Road Paradise: Trial 4x4 indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Off-Road Paradise: Trial 4x4 - PC İçin 4x4 Araç Kullanma Oyunu

PC İçin 4x4 Araç Kullanma Oyunu

Off-Road Paradise: Trial 4x4, kaliteli grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmekte olan 4*4 arazi aracı simülasyon oyununun demosu.

Steam hesabınız üzerinden indirebileceğiniz oyun bizlere gerçekçi görüntü ve oynanabilirlik sunmakta. Özel olarak hazırlanmış bildiğimiz ya da bilmediğimiz pek çok araba modelinin bulunduğu dört çeker araçları kullanarak sürücülük yeteneklerimizi geliştirebileceğiz. Gerçekci arazi yollarına sahip olan oyunda çok zorlu arazi koşullarında yine bu yolların üstesinden gelebilecek araçları kullanmaya çalışıyoruz. Off-Road Paradise oyununda bize verilen zorlu görevleri yerine getirmeye çalışıyorken stratejimiz ve zekamız bizim bir numaralı yardımcımız oluyor. Bu zorlu görevlerin arasında bulunan bazı görevlerden bahsedecek olursam; Denizin üstündeki kayalar, köprüler ve araç hurdaları üzerinde yol almak diyebilirim.

Off-Road Paradise: Trial 4x4 oyununun yapımcısı Ivanovich Games oyunu hazırlarken çok önem gösterdiği daha oyunun ilk başından belli oluyor. Kamera açılarından alında araç kontrol sistemine kadar herşey ayrıntılarıyla hesaplanarak oyuna aktarılmış durumda. Aracınızı kullaıyorken engebelli ya da farklı engebelli yollarda araç, gerçekçi tepkiler veriyor. Sanal gerçeklik desteğine sahip olan bu yapım HTC Vive ve Oculus Rift sanal gerçeklik sistemleriyle tam uyumlu çalışmaktadır.

Off-Road Paradise: Trial 4x4 BENZER İÇERİKLER
Off-Road Paradise: Trial 4x4 YAPILAN YORUMLAR