Odin3

Odin3 indir

ESNEK REKLAM

Android Güncelleme Programı

Odin3, Android telefonunuzun yazılımını kolayca güncelleyebilmeniz için tasarlanmış basit bir programdır. Kullanımı kolay arayüze sahip olan bu program sayesinde hiçbir deneyime sahip olmadan cihazınızın android sürümünü güncelleyebilirsiniz.

Genellikle Samsung Galaxy telefonlara özel ya da orijinal (Stock) ROM yükleyebilmek için kullanılmakta olan yazılım ile birkaç tıklama ile cihazınızın yeni sürüm dosyalarını yükleyerek cihazınızı yeni sürüme uygun hale getirebilirsiniz. Android telefon ve tablet güncelleme programı; ROM yüklemek için gerekli olan bir program. Odin Multi Downloader ile Android cihazınızın sürümünü yükseltebilir veya cihazınıza istediğiniz uyumlu ROM'u yükleyebilirsiniz. Odin 3.09 sayesinde, indirdiğiniz Samsung ROM'larını, cihazınızı Download moduna alıp, kablo ile USB'den bilgisayara bağlayarak yükleyebiliyorsunuz.

Odin ile rom yükleme
Odin Samsung resmi Rom'larını Samsung telefon ve tabletlere yüklemenizi sağlayan bir programdır. Samsung tarafından Sammobile üzerinden sunulan resmi Rom dosyalarını mobil cihazlarınıza basit, sorunsuz ve en temiz şekilde yüklemenizi sağlayan yol, Rom dosyasının Odin kullanımı ile yüklenmesidir.

Samsung resmi Rom dağıtım sitesi Sammobile üzerinden kendi modelinize uygun versiyon Romu bulun ve indirin. İndirdiğiniz Rom dosyası .zip uzantılı yani sıkıştırılmış dosyadır. Bu dosyayı bir sıkıştırma programı ile bilgisayarınızda bir yere açın. Açtığınızda içerisinde ".md5" uzantılı bir dosya olacak. Odin ile yükleyeceğimiz dosya işte bu .md5 uzantılı dosya.

NOT: Kullanım sırasında dikkatli olmalısınız. Tecrübeli kullanıcı değilseniz kullanmamanızı öneririm Çünkü programın yanlış kullanımı telefonunuza kalıcı hasarlar verebilir.

Odin indirdikten sonra işlemlerini yapmadan önce mutlaka yedek almayı unutmayın. Yaşayabileceğiniz bir aksilik durumunda tüm dosyalarınızı kaybedebilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Odin3 YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM