Oddmar

Oddmar indir

Android ve iOS için Macera Platform Oyunu

Oddmar, yerli oyun geliştiricileri tarafından hazırlanmış bir tür aksiyon-macera oyunudur. Türk geliştirici olan Mobge Games tarafından hazırlanmış bu eğlenceli macera oyununda güzel ve keyifli zxamanlar seni bekliyor.

Hareketli çizgi roman olarak animasyonlaştırılmış destansı Viking dünyasında macera seni bekliyor. Android için ücretsiz olan oyun iOS için ücretli olarak sunuluyor. Oddmar, kaliteli grafikleri ve oyun müzikleri ile dikkatleri çekiyor. 12 dil desteğine de sahip olan Oddmar, epik bir Viking hikayesi anlatıyor.

Yerli aksiyon - macera oyununda, Viking'lere kendimizi ispat etmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Zıplama, tırmanma gibi bölümlerden oluşan 25 birbirinden zor görevin üstesinden geleceğiz. Müthiş görselliğiyle dikkatleri çekmeyi başaran Oddmar' sizler tarafından şamarlanmayı bekleyen pek çok toplayıcı, tuzak ve şimdilik otuz rakip bulunuyor. Titular mantarlar oyunun temel dayanağıdır, çünkü geçmiş tarihte Vikingler genellikle tanrı benzeri güçler kazanmak için onları yerlerdi. Benzer bir özellik oyun sırasında farklı mantar türlerini yiyerek farklı yeteneklere erişmemizi sağlar.

Android için başlangıçta, oyunun uygulama datası indirme işleminin tamamlanması için internet bağlantısı gerekmektedir.

Oddmar YAPILAN YORUMLAR