Nonolive

Nonolive indir

ESNEK REKLAM

Android ve iOS İçin Canlı Yayın İzle Uygulaması

Nonolive uygulaması ile birlikte birbirinden eğlenceli canlı şovlar ve videoları canlı olarak izleyebilirsiniz. Kullanıcıların canlı yayın gerçekleştirdiği bir sosyal ağ olarak adlandırabileceğimiz bir platformdur.

Android ve iOS uyumlu akıllı telefonunuza hemen ücretsiz olarak indirin ve binlerce farklı canlı yayını kesintisiz izlemeye başlayın. Birbirinden farklı canlı yayınlar: Dans şovları, keşfedilmemiş şarkıcılar, oyun dünyasında görmedikleriniz, komedi performansları, en son flaş haber görüntüleri, canlı eğitimler, sahne arkasından merak edilen görüntüler sizleri bekliyor. İstediğin anda akıllı telefonunu kullanarak canlı yayına başlayabilir ve yaşadıklarını binlerce insanla paylaşbilirsin. İzleyiclerinle sohbet edebilir ve ya beğendiğin diğer yayıncılara hediyeler göndererek onları destekleyebilirsin.

Sende kendi yeteneklerini ve ya yaşam biçim bu ağda anında paylaşabilir ve ya diğer yayıncıları izleyebilir ve onlarla iletişim kurabilirsin. Binlerce farklı canlı yayını kesintisiz olarak izleyebilmek için Nonolive'ı indirin ve yayınları izlemeye başlayın.

ESNEK REKLAM
Nonolive YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM