Nokia (3310) Yılan Oyunu

Nokia (3310) Yılan Oyunu indir

Android İçin Efsane Nokia 3310 Snake oyunu

Nokia 3310 Snake, efsaneleşmiş telefon modelinin kendisi gibi klasikleşmiş oyunu olan yılan oyunu artık Android mobil cihazlar üzerinde oynanabiliyor.

Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu efsane oyun ile tıpku 1997 yılında Nokia telefonunuzdan oynadığınız gibi yılan oyunu oynayabileceksiniz. Orijinal Snake oyununun aslına sadık kalınarak bir grup geliştirici tarafından oyun görüntü ve sesler olarak birebir aynısı gibi hazırlanmış. Orijinali kadar bağımlılık yapan ve aşırı sinir tüketici olan nostalji oyunla geçmiş günleri yad edebilirsiniz. Klasik oyunun, zamanlamanın ve kontrollerin dikkatli analizine dayanan Snake 97'nin bu yeniden yapımı, mevcut en eksiksiz yeniden yapımlardan biridir.

Efsane Nokia 3310 Snake oyununu aslına sadık kalınarak eski tip denetimler, nokta-matris ekran, 9 orijinal ve 3 ekstra zorluk seviyesi ve bip bip sesleri gibi orjinal olan tüm özellikleriyle oynamaya hazır olun. Yeniden piyasaya sürülecek olan yeni nokia 3310 ile tekrar eski günlerini yaşayabileceğimiz oyunu farklı mobil platformlar üzerinde aslına uygun olarak oynamak istermisiniz?

Nokia (3310) Yılan Oyunu YAPILAN YORUMLAR