New Star Soccer (NSS)

New Star Soccer (NSS) indir

Android Ve iOS Için Futbol Oyunu

Mobildeki en iyi futbol oyunu New Star Soccer ile futbol aşkınız yeniden canlanacak. New Star Games tarafından yayınlanan ve oyuncunun liglerde ve milli takımlarda ilerlerken bir futbolcu yaratmasına ve kontrol etmesine izin veren bir dizi futbol video oyunudur.

Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazların haricinde Windows PC bilgisayarlardada oynanabilen oyuncular ve oyun camiası tarafından sevilen ve takdir gören futbol oyunu. Oynaması ücretsiz, Saatlerce sürecek eğlence parmaklarının ucunda.

New Star Soccer oyununa 16 yaşında bir oyuncu olarak başlayıp, futbol kariyerinde tırmanarak en iyi olmaya çalışacaksın. Amatör bir oyuncu olarak başlayıp daha sonra kendinizi geliştirerek futbol kariyerinizi belirleyin. Yönetimimiz altında bizim tarafımızdan yetiştirilmeyi bekleyen starımızı zirveye ulaşabilmesi için hiç bırakmadan sıkı bir şekilde çalıştırarak hedefimize ulaşacağız. Antrenmanlar yapmalı, maçlara çıkmalı, çıktığımız maçlarda göstereceğimiz performansla herkesi etkilemeli, arkadaşlıklar kurmalı, basınla iyi geçinmeli, sponsorluk sözleşmeleri imzalamalı ve çok daha fazlasını gerçekleştirmeliyiz.Oynadıkça çok daha fazla seveceğiniz bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

New Star Soccer (NSS) Android telefon ve tablet cihazlarda en çok indirilen ve oynanan futbol oyunu, iOS iPhone ve iPad cihazlarda en çok oynanmakta olan ücretsiz futbol oyunu, Windows Phone ve Windows PC cihazlarda en beğenilen futbol oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde en çok oynanan bu mobil ve PC oyununu hemen indirerek oynayama başlayabilirsiniz.

New Star Soccer (NSS) YAPILAN YORUMLAR